Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 18:28   #2948
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja teraz właśnie mam zwrot ku butelkowej, arystokratycznej, głębokiej zieleni (w ubiorze), a do tego fuksjowa lub pomarańczowa pomada

A co do moich testów mineralnych pod znakiem Pixie, to i kolor Ailive 0 i 1 sprawują się bardzo dobrze. Oczywiście kolor 0 bardziej mi pasuje. Podkłady te są bardzo delikatne (ta formułą jest raczej matująca niż kryjąca), więc obydwa kolory ładnie się wtapiają w twarz i matują (przynajmniej u mnie) na dobrych parę godzin. Po pierwszych testach jestem nader zadowolona
Ahhh taaak... Butelkowa zieleń... uwielbiam!

A co do Pixie... mam flat topa z tej firmy i jestem mega zadowolona!

Poza tym dzisiaj byłam w aptece i poprosiłam o próbkę Pharmacerisa 01, bez krzty nadziei na otrzymanie jej, a tu nagle takie zdziwienie bo oprócz Pharmacerisa (niestety w odcieniu 03, bo 01 nie zostało dostarczone... ale nic nie szkodzi) dostałam próbkę podkładu La Roche-Posay Unifiance w odcieniu 01 Pani w aptece też bledziutka brunetka, z uśmiechem podsumowała naszą rozmowę, że Polska to nie kraj dla bladolicych Aaaale to było miłe! Jutro będę testować


Ach zapomniałabym! Polecam Wam też odcień zgaszonej maliny... dzisiaj kupiłam sobie bluzkę w takim kolorze z dość dużym dekoltem i jak pięknie się jasna skóra odcina... mmm ♥

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-03-17 o 18:30
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora