Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Początkowe początki by magali
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-20, 11:01   #660
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Początkowe początki

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
Mag ładny frenchyk co do boczków się nie wypowiadam bo moje klientki też tak chcą i potem się wkurzam :p
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Mag śliczny frenchyk!Co za głupoty bredzisz!
A co do rogów, ja spiłowuję po zrobieniu fotki , hehe
Dzięki Ja mam swój tryb pracy i zdjecia robię już "na czysto", próbowałam kiedyś właśnie w ten sposób, ale jakoś mi to nie podchodzi :P

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny, sympatyczny frencz. I staranny.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
aż tak tragiczne? dziewczynooo o czym ty w ogóle do nas rozmawiasz? french jest naprawdę bardzo ładny, a ja jak zwykle doczepiłam się czegoś czego w ogóle nie ma
Wiesz, ja już nie raz czepiałam się nierównych różków na paznokciach, które robiłam. Dopiero fotografując swoje własne doszłam do tego, że to wina zdjęcia. Wiesz, każdy palec jest zawsze minimalnie odchylony w stosunku do innych, czasem w bok, czasem do środka. Mało jest dłoni idealnych Tu Pani miała paluszki ustawione lekko w dół, bo miała łapki na pochłaniaczu, ja robiłam zdjęcie z góry. No i efekt jest jaki jest Ostatnio stawiam na estetykę zdjęć i może za bardzo się na tym skupiam, zamiast pilnować, żeby wyeksponować rzeczywisty efekt. Postaram się poprawić
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując