Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie studentki - w jakim banku macie konto? :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 18:13   #54
Myya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 208
Dot.: Drogie studentki - w jakim banku macie konto? :-)

Sama dwa miesiące temu zastanawiałam się, gdzie założyć konto, bo potrzebowałam do pracy i ostatecznie padło na konto z Lwem Direct 18-26 lat w ING. I jestem baaaardzo zadowolona .

Kontem zarządza się za darmo przez Internet, nic nie płacę za prowadzenie konta, nic nie płacę za wypłaty z bankomatów w kraju [nie tylko ing], przelewy krajowe przez Internet też są za free, ponadto przy zakładaniu konta można wybrać sobie własne zdjęcie na kartę - również bez żadnych ukrytych opłat .
Ing ma sporo swoich placówek, a co za tym idzie nie ciężko o wpłatomat, zarządzanie kontem online bez zarzutów [chociaż wpisywanie literek hasła bywa wyzwaniem ;P], kontem można również zarządzać mobilnie przez telefon, ale na ten temat się nie wypowiem, bo z tej opcji zrezygnowałam.
No i przy założeniu konta otwierają od razu konto oszczędnościowe, a dla nowych klientów oprocentowanie obecnie to 5,5 procent także również baaardzo korzystnie, a oszczędnościowe też nie wiąże się z żadnymi opłatami, jeśli się nie mylę.

Jedynym minusem dla osób, które w ogóle nie płacą kartą jest to, że faktycznie trzeba miesięcznie dokonać transakcji na kwotę 100zł, inaczej pobierają z konta 7zł. Ale to nie chodzi o jednorazowy zakup na taką kwotę, a łączny, także to nie powinno być problemem zapłacić od jakiegoś czasu w sklepie nie gotówką, a kartą.
__________________
"Odkładanie na później przedłuża iluzję geniuszu, bo nigdy nie trzeba zmierzyć się z rzeczywistością".
Myya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując