Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie studentki - w jakim banku macie konto? :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-06, 22:32   #59
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Drogie studentki - w jakim banku macie konto? :-)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Bo masz ustawione konto na opcji normalnej, czyli darmowe.
Ja mam na opcji za 5zł miesięcznie i dzięki temu mam wypłatę ze wszystkich bankomatów (PKO, Euronet itp. ) ZA DARMO.
Ty nie masz takiej opcji w koncie, więc za wypłatę z innego bankomatu pobierają Ci prowizję, przecież to oczywiste.
"Takie oczywiste" a konto darmowe w BZWBK jest pic na wodę fotomontaż.
Jak masz na opcji darmowej - kradną za prowizję, a jak masz wypłaty ze wszystkich bankomatów - bulisz 5 zł/mc.
Czyli de facto konto jest darmowe tylko wtedy, kiedy zamierzasz wypłacać TYLKO w ich bankomatach.
Dla prównania - to samo jest w mBanku. Konto masz darmowe, jeśli wypłacasz tylko z bankomatów Euronetu (i wykonasz operacje bezgotówkowe na min 100 zł/mc., bo jeśli nie to ciągną 2 zł za kartę). A ze wszystkich wypłacasz za 5 zł/mc już bez opłaty za kartę.

A DB ma lepsze rozwiązanie - brak opłat za kartę, brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów, brak opłat za przelewy, brak minimalnej kwoty, żeby konto było darmowe. A jakby tego mało to masz konto oszczędnościowe również za darmo. No i oba masz na zawsze, bo kiedy skończysz studia, to nic się nie zmieni.

Dziękuję, dobranoc i powodzenia z waszymi "darmowymi" bankami
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując