Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 08:50   #9
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dla mnie to może nie wydawało się obrzydliwe, ale dziwne i bałam się, że absolutnie wszystko (pościel) będzie od tego oleju upaprane i będę musiała co 3 dni zmieniać.
Ale nie miałam chyba jakichś większych oporów przed spróbowaniem.

I w sumie nie spotkałam się z jakimiś tekstami w stylu "bleee, ohyda!". Może moi koledzy by tak powiedzieli, ale nawet im o tym nie wspominam, bo po co? A koleżanki się dziwią, że tyle może dać olejowanie, jedną nawet wkręciłam, inne tylko mówią, że jak pomaga, to może i fajny pomysł, ale że im się by nie chciało.

Rodzina na początku podchodziła do tego wszystkiego sceptycznie bardzo. Brat dalej się ze mnie naśmiewa, ale to takie naśmiewanie, jakie bywa w rodzeństwie.
A mama non stop zachwyca się moimi włosami i tym, jak bardzo się zmieniły. I już się ze mnie nie śmieje, jak chodzę z olejem czy jakąś inną paćką na głowie.
U mnie jedna została wkręcona, ale ciężko z ną jest, nadal ma spore opory . A reszta jak mowie - krzywią się i ciągle są pytania "Ciebie to nie brzydzi, spanie z tłustymi włosami?"... Aż się głupio czuję przez to.
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując