Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 12:43   #19
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ja olejowałam włosy tylko kilka razy. Mnie ta metoda nie obrzydza, wrecz przeciwnie, gdy usłyszałam o tym wydało mi się ciekawe. I wierze w to ze wlosy na pewno olej "lubią" Natomiast gdy powiedzialam o tym kolezance, to zapytala mnie sie "A to sie w ogole potem zmyje?". Tak samo z myciem odzywka "że to nie umyje włosów, będa niedomyte".

Mam falowane, puszace się włosy, więc na końcówki często nakładałam jakieś odzywki i jak na konce nałozylabym troche oleju to nawet pewnie by nie bylo widać. Więc moze nakładanie oleju czy mycie odzywką moze przerazic kogos kto ma 2 włosy na krzyż i ma problem z przetluszczaniem sie wlosow. Rozumiem takie opinie, bo jezeli dla kogos pielegnacja konczy sie na szamponie, to malo o takich innych rzeczach wie. Nie mowie ze jest to złe, niektore z takich osob maja włosy pewnie ładniejsze niz ja. Bo po prostu mają je inne.
Ja zrezygnowalam z olejowania, bo u mnie efekty byly troche odwrotne. Wydawało mi sie ze mam jeszcze gorsze włosy niz przed. Moze bylam za malo cierpliwa. Wole nalozyc jakas maske na pare godzin. Olejowalam olejem kokosowym i ze slodkich migdałow, rycynowym.

Ciekawi mnie ten olejek Alterry. W jakim on jest "dziale" (tzn kolo czego stoi) ? kiedys szukalam i nie moglam znalezc
__________________



Edytowane przez CarmenSandiego
Czas edycji: 2013-04-07 o 12:45
CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując