Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-30, 21:21   #1123
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kochanaaa



Pójdę spać do innego pokoju, o!


mądrze zrobisz


Cytat:
Napisane przez pyzyzmiesem Pokaż wiadomość
a mogłabyś na pw podać, który to? Nie mam ochoty na nieprzyjemności ze sklepami netowymi. Póki co jestem zadowolona z zakupów lakierowych via net i nie chcę się dać naciąć
jasne, zaraz naskrobię wiadomość


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nadrobiłam
Cytując klasyka - widziałam wiele pięknych paznokci

Jak zwykle nie odwiedziłam Was bez powodu . Sprawiłyście mi fantastyczną przyjemność podczas mojego święta, a teraz ja mam którąś z Was uszczęśliwić. Każde mani było fantastyczne, bardzo do mnie dopasowane, piękne, wymagające wysiłku, poświęcenia czasu i dlatego każde zdobienie traktuję jako prezent dla mnie - każdy równorzędny, żaden lepszy czy gorszy. I za każdy z paznokciowych podarunków - dziękuję .

Nie będę kłamać, że miałam ogromne poblemy z wyborem - nie było tak. Osoba, która wygrywa w tym miesiącu ujęła mnie tym, że poczułam się przez nią szczególnie wyróżniona. Oprócz tego, że postarała się malując zdobienie, choć nigdy tego nie robi, to wzięła udział w święcie, choć tego zazwyczaj nie robi. Sprawiło mi to niesamowitą radość, było też ogromnie miłym zaskoczeniem. Może to niemądre, ale poczułam, że jestem dla tej osoby ważna .

Pilarku, to dla Ciebie malujemy w sierpniu
aaaaaaaaaa!
Pilarrrrrrr, gratulacje <3
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora