Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-30, 21:42   #1125
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Robinsonowe miałaś 2?
Haha , kupiłam potem miniaturkę

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Nadrobiłam
Cytując klasyka - widziałam wiele pięknych paznokci

Jak zwykle nie odwiedziłam Was bez powodu . Sprawiłyście mi fantastyczną przyjemność podczas mojego święta, a teraz ja mam którąś z Was uszczęśliwić. Każde mani było fantastyczne, bardzo do mnie dopasowane, piękne, wymagające wysiłku, poświęcenia czasu i dlatego każde zdobienie traktuję jako prezent dla mnie - każdy równorzędny, żaden lepszy czy gorszy. I za każdy z paznokciowych podarunków - dziękuję .

Nie będę kłamać, że miałam ogromne poblemy z wyborem - nie było tak. Osoba, która wygrywa w tym miesiącu ujęła mnie tym, że poczułam się przez nią szczególnie wyróżniona. Oprócz tego, że postarała się malując zdobienie, choć nigdy tego nie robi, to wzięła udział w święcie, choć tego zazwyczaj nie robi. Sprawiło mi to niesamowitą radość, było też ogromnie miłym zaskoczeniem. Może to niemądre, ale poczułam, że jestem dla tej osoby ważna .

Pilarku, to dla Ciebie malujemy w sierpniu
OMG Nie spodziewałam się, jeszcze nigdy nikt nie malował dla mnie ! Czuję się niezwykle wyróżniona, dziękuję

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
gratulacje Pilar
dziękuję
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora