Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-04, 15:54   #1226
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Teraz to ja się napaliłam na te cienie szczególnie po zdjęciach Hexxany. Zieleń wygląda pięknie no ale jej nie kupię, aż tak odważna nie jestem
Wlasnie ta zielen jest podobna do cienia jaki mam z ArtDeco i tak sobie mysle,ze jezeli one sa identyczne jezeli chodzi o konsystencje i sposob napigmentowania to nie bedzie az tak skoncentrowna na oku jak na zdjeciu w opakowaniu,no chyba ze damy jej duzo wiecej
Jednak dobor koloru to kwestia indywidualna i tego,jaki rodzaj makijazu lubimy

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
właśnie ta magiczna konsystencja i te wszystkie zachwyty sprawiają że chcę je wypróbować
mam tylko nadzieję że nie dają takiego efektu jak zwykłe cienie w kremie, które na moich powiekach po 3 mrugnięciach zamieniają się w tłusty wałeczek w załamaniu powieki. moje powieki to straszne tłuściochy niestety
Hmmmm to teraz za wiele nie pomoge bo moje powieki sa suche nawet musowe Bell swietnie sie spisuje na nich bez bazy ale mam kumpele,ktora ma podobny problem i baza pod cienie rozwiazuje ten problem choc tez na poczatku byla sceptyczna wobec musowych cieni Bell wiec moze warto skusic sie na jakis kolor na probe.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora