Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Łódź
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-07-29, 15:52   #697
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja po kilku udanych wizytach i poczatkowej euforii bardzo zawiodlam sie na Royal Hair. Jedna z ich fryzjerek zafundowala mi koszmarny kolor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tam chodziłam dość długi czas i o ile ze strzyżenia i nawilżania byłam zadowolona, to jak zaczęłam farbować u nich włosy to już nie. Może to ta sama Cię farbowała co mnie? Dziewczyna o imieniu na S.? Pierwsze farbowanie: miałam naturalny kolor, chciałam zrobić delikatne ombre, rozjaśnić tylko końcówki (mam długie włosy). Ostatecznie fryzjerka powiedziała, że tak nisko rozjaśniać to się nie opłaca, bo za kilka miesięcy nie będzie już widać efektu. W związku z czym miałam rozjaśnione włosy jakieś dwa centymetry od czubka głowy, a chciałam od długości przy uchu. Do tego odcień był ewidentnie ciepły, wpadający w rudy i bardzo jasny, a chciałam chłodny brąz (pokazywałam zdjęcia, powiedziała że spoko, tak zrobi). Na moje niezadowolenie odpowiedziała, że rozjaśniając taki brąz jak mój trzeba rozjaśnić bardziej i zrobić tonowanie przy drugiej wizycie. Umówiłam się na drugą wizytę, na to tonowanie bo nie chciałam mieć takiego jasnego cuda na głowie uparłam się wtedy na dużo ciemniejszy odcień niż miałam na głowie (mimo namowy żeby wybrać jaśniejszy) i wyszłam z takim kolorem jaki chciałam JA a nie fryzjerka. Przy okazji wizyty miałam jeszcze obciąć i nawilżyć włosy (byłam zapisana na 3 godziny), po 1h fryzjerka poinformowała mnie, że nie może mi obciąć włosów, ewentualnie możemy zrobić nawilżenie, bo już ma klientkę zaraz (minęła godzina, byłam zapisana na 3, bo miałam na karteczce). W ostateczności nie zdążyła nawet zrobić tego nawilżania. Pomijam fakt, że wciąż mam rozjaśnione włosy od praktycznie czubka głowy a nie tak jak prosiłam od połowy ucha. Ponadto włosy są w średniej kondycji, mimo zapewnień że używa takich cudów, że nie ucierpią. Podsumowując, wtedy była to moja ostatnia wizyta tam

Dziewczyny, szukamy razem z przyjaciółką godnego polecenia fryzjera, który robi super upięcia i fale, ogólnie fryzury ślubne i przyjmuje już zapisy na 2018 rok, jakieś propozycje?

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2017-07-29 o 15:54
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując