Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - waga nie spada
Wątek: waga nie spada
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-13, 11:57   #5
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: waga nie spada

Piszesz ,że pijesz dużo mleka. Pewnie ,że to może być powodem. Napoje też mają kalorie i one też są wykorzystywane przez organizm. Nawet mleko 0% ma te 36 kcal więc jeżeli pijesz litr mleka dziennie (czyli jakieś 4 szklanki) to masz 360 kcal dodatkowo, a pewnie zdarzy się jeszcze napić soku, kawy ze śmietanką itd.
Hmmm...Twaróg domowej roboty i tak może być tłusty. Nie znam się na tym dokładnie, ale przecież w z mleka też zabrana jest śmietanka, a mimo to jest tłuste (mleka odtłuszczone są dodatkowo rozcieńczane wodą). Wiadomo, domowy zdrowszy niż kupiony ale jadłabym go na diecie raczej okazyjnie.
A! I czy tą jajecznicę robisz na maśle? Jeśli tak to najbardziej kaloryczny posiłek wypadłby Ci na kolację, co raczej nie jest dobre przy odchudzaniu. Może zamień kolacje ze śniadaniem?
Po za tym cierpliwości. Jeszcze nawet miesiąc nie minął. Pamiętam ,że jak się odchudzałam przez pierwsze 3tygodnie schudłam może 2-3 kg, a nagle coś "pękło" i w ciągu następnego miesiąca poleciało mi ich 8 (a nie byłam tęga, ważyłam 62 kg przy 165 cm wzrostu).

Edytowane przez Dziwnograj
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:01
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując