Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-20, 11:35   #1037
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43347929]Miałam go kiedyś i zupełnie nie polecam dla osób potrzebujących mocniejszych preparatów, ponieważ w ogóle się nie sprawdza w takich przypadkach
Biotherm ma za to bardzo skuteczny antyperspirant (opinie KWC), ale niestety nienaturalny
Jeśli ktoś chce bazować na samej naturze w tym temacie, to pisałam wcześniej, że deo Lavilin w kremie (100% natury) plus jakiś naturalny mocniejszy deo (Dr. Organic, Green People, Jozi Organic, Dr.Hauschka) daje naprawdę dobrą ochronę, podobną do antyperspirantu
A ostatnio testuję Hudosil, który niestety nie jest naturalny, ale ma taki obłedny zapach- jakby mydlany z herbacianą nutą , że chwilowo nie mogę mu się oprzeć ; nawet perfum tak bardzo nie potrzebuję...[/QUOTE]

jak nie patrzeć to Biotherm należy do L'oreal, więc
Mnie po prostu zaskoczyło, że oni mają cokolwiek z eco cert i dlatego o tym napisałam. Miałam kiedyś ten deo roll nienaturalny z Biotherm i szału nie było Biotherm miał wg mnie tylko dobre 2 nienaturalne produkty, ale na szczęście wycofane, więc bez żału się z nimi rozstałam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora