Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-20, 12:42   #1175
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Solidaryzuję się z Tobą
Też niestety co dwa dni muszę myć,a jak suchy pomoże to trzeci przejdzie.Ja dodatkowo oprócz mycia szamponem,następnie odżywka to jeszcze pianka/spray B&B i obowiązkowo za każdym razem szczota,suszarka i modelowanie
No i to wszystko na jeden dzień,bo drugi już klapa.Mam cienkie włosy i na drugi dzień mam wszystko oklapnięte
ja mam totalnego lenia i nigdy w życiu nie porwałam się na modelowanie swoich włosów szczotą (mimo że cienkie to trochę ich jest i chybabym się zamachała na śmierć ) dlatego robię tak:
- mycie+odżywka
- spray ułatwiający rozczesanie
- spray typu volume albo jakas pianka (co akurat mam)
- pochodzę aż troszkę podeschną, kręcę grube wałki rzepowe i idę spać system podkładania poduszek tak żeby wałki nie przeszkadzały mam opanowany do perfekcji
- rano zdejmuję , przelecę grzebieniem, ciut lakieru i koniec pieszczot no czasem jeszcze grzywkę prostownica nakieruję jak mi się gdzieś głupio zagięła

i tak sobie myślę, czy ten thickening to by mi się nie przydał jak on trochę usztywnia włosy to może by je dobrze trzymał odbite od głowy, dobrze kombinuję?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora