Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 22:01   #4550
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Calla_ Pokaż wiadomość
Na pewno wezmę się za lekturę powyższych blogów. Dziękuję bardzo


Edit.
Chyba jestem już coraz bliżej. Zaczytałam się w lekturze i porobiłam kolejne testy, co zakończyło się tym, że waham się pomiędzy dwoma typami. Pierwszy to Bright Spring, a drugi Soft Autumn. Zastanawiam się jeszcze nad Soft Summer, ale jakoś ta paleta mi nie podchodzi. Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu, żeby porobić jeszcze raz przebieranki z tymi dwoma paletami, które zostały i dam wam znać, co wyszło
Szczerze mówiąc rozpiętość masz niezłą, bo pierwszy to typ wiosenny z domieszką zimową a drugi to letni z domieszką jesienną więc w zasadzie swoje przeciwieństwa Pierwszemu pasują raczej ciepłe kolory a drugiemu zimne, pierwszemu nasycone, drugiemu zgaszone. Naprawdę, te dwa typy nie mają ze sobą za wiele wspólnego

A spróbuj ze szminkami, może one Cie nakierują. Typy soft nie znoszą nasyconych kolorów szminek, od razu szminka na nich wygląda jak neon, wybija się na twarzy.

Wiosny z kolei świetnie wyglądają w b. mocnych różowych fuksjach czy pomidorowych czerwieniach. Taka szminka wygląda dosyć naturalnie nawet bez makijażu na BS.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-09-21 o 22:06
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora