Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-21, 22:36   #4551
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc rozpiętość masz niezłą, bo pierwszy to typ wiosenny z domieszką zimową a drugi to letni z domieszką jesienną więc w zasadzie swoje przeciwieństwa Pierwszemu pasują raczej ciepłe kolory a drugiemu zimne, pierwszemu nasycone, drugiemu zgaszone. Naprawdę, te dwa typy nie mają ze sobą za wiele wspólnego

A spróbuj ze szminkami, może one Cie nakierują. Typy soft nie znoszą nasyconych kolorów szminek, od razu szminka na nich wygląda jak neon, wybija się na twarzy.

Wiosny z kolei świetnie wyglądają w b. mocnych różowych fuksjach czy pomidorowych czerwieniach. Taka szminka wygląda dosyć naturalnie nawet bez makijażu na BS.
Też się zdziwiłam szczerze mówiąc. Ta jesień wyszła mi w dwóch testach, ale najczęściej jednak dominowała wiosna. Przy jesieni pojawiało się bardzo dużo pytań o kolor oczu, włosów i tym podobne, dlatego nie wiem czy tym wynikom mogę do końca zaufać. Biorąc pod uwagę to co napisałaś o szminkach to chyba faktycznie wiosna jest lepszym tropem, bo pasują mi niemal wszystkie odcienie różu, jasne czerwienie też się fajnie prezentują.

Edytowane przez Calla_
Czas edycji: 2016-09-21 o 23:39
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora