Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 16:19   #474
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość



W kwestii olejków: ja wolę Alterrę Po pierwsze za zapach właśnie. Cytrusy to moja bajka. Za to pudrowo- bobasowe są fuuuj. Po drugie za opakowanie szklane z pompką - mega wygodne i higieniczne. W działaniu jak olejek. Próbowałam Hipp i któryś Babydream nie widzę kolosalnej różnicy.


Nie lubię polecać kremów Każda skóra jest inna. Śmieszą mnie takie wizazanki, które przysięgają za jakiś produkt, obiecują, że sprawdzi się u każdego (od razu mówię, że nie o tym wątku piszę!). A potem kupuje to i okazuje się wielkim bublem


Muszę pochwalić serum z granatem Weledy: jestem chora, mam okres, a moja cera wygląda fenomenalnie Miesiąc bez żadnej krostki, grudki, zmiany. Ewenement.
Moja pielęgnacja to teraz 4 produkty: rano serum Weledy + krem Hauschka. Wieczorem serum BU granat + HA i potem krem Antipodes.
No właśnie, ja się gryzę w język , palec , teraz, bo polecałam Martine gebhardt a przestała mi służyć.
Nawet jeden typ cery może różnie reagować, w zależności do pory roku, gry hormonów, stresu itp. Z Martina do tej serii szałwiowej nie wiem czy prędko wrócę? Emulsja przestała mi wystarczać, cera mi się przesuszyła, jeszcze trądzik mnie oblazł, jak nastolatkę w wieku .......... hm słusznym.
Krem szałwiowy super nawilża, owszem, ale chyba też zapycha


Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Wypróbowalam szampon Alterry z kofeina i biotyna i jestem zachwycona. Włosy sa normalnie uniesione! Szoook
Muszę sobie kupić ten szampon, Alterra teraz chyba jest w promocji.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Siarczan magnezu działa łagodniej, chlorek był dla mnie zbyt agresywny (pieczenie, podrażnienie skóry pod pachami). Poza tym chlorku nie powinny używać osoby z dolegliwościami tarczycy. Przy takich schorzeniach unikamy jonów bromu, fluoru, jak i chloru. Jest to bezpieczniejsze dla zdrowia "tarczycowców". Jeśli nie masz problemów z tarczycą spokojnie stosuj chlor, do kąpieli, jak i pod pachy, czy na stopy przed snem.

Ja dodaję do całości mieszanki olejek eteryczny naturalny, w ilości do kilku kropel na 200 ml buteleczkę. Nie podrażnia to, a dodaje fajnego zapachu, polecam. Ludzie robią także na bazie hydrolatów, ale tego nie stosowałam

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Teoretycznie ja przy chorej tarczycy to nawet na basen nie powinnam chodzić, bo tam chloru jest dużo, ale chodzę, bo inaczej kręgosłup mnie zabije wcześniej niż tarczyca.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora