Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-18, 18:23   #481
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale dostałam odpowiedź od S, że rzekomo nie dostali mojego zwrotu miesiąc temu (mam potwierdzenie nadania i link do śledzenia paczki - jest napisane, kto odebrał u nich, a oni kolejny raz napisali mi, że do nich zwrot nie dotarł) i odechciało mi się zaglądać na stronę Syfory - do super rzodkiewy lub boxa pas!
...w D sobie kliknę te szminy może Właściwie to zanim weszłam na wątek, to już dzisiaj jedną kliknęłam
Ty jesteś chyba jeszcze cięższy przypadek niż my. Ty usilnie chcesz coś kupić, choć oni równie usilnie nie chcą Ci tego sprzedać, albo robią inne trudności. Będziesz liderką naszej grupy

A tak serio - to postępowania syfory nawet nie chce mi się komentować, albo bałagan, albo pracownicy mają wszystko i wszystkich w nosie

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za psinkę będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora