Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak schudnąć z określonych partii ciała?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-31, 15:14   #14
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: jak schudnąć z określonych partii ciała?

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dlaczego nie jesz mięs innych niż filety z kurczaka ?
Jeśli jesteś uczulona na nabiał to po prostu go nie jesz
A gotowanie to coś czego warto się nauczyć - umiejętność przydatna w życiu.
Bożesztymój, napisałam odpowiedź i zamknełam okno... Tępa ja.
Nie jem innych mięs, bo nie lubię, nie smakują mi nijak przygotowane.



Śniadanie:
Chleb - pilnuj żeby miał czysty skład, bez żadnych cukrów, słodów, itp. Lepszy jest ten na zakwasie, najlepiej żytni razowy.
Kabanos drobiowy, szynka drobiowa - jeżeli typowe sklepowe przeładowane chemią to do kosza. Akurat z drobiu można sobie samemu wędlinkę zrobić.
Co to jest placek dukana i omlet dietetyczny ?

Ja wiem, ze jak się ma pełen portfel, to można samemu nawet tę wędlinkę wyhodować, ale niestety - nie stać mnie na kupowanie jakichś urządzeń to zmielenia mięsa i robienia szynki. Omlet dietetyczny jest na mące razowej i z samymi białkami, czasami z żółtkiem, gdy nie zjadłam ich dużo wcześniej. Placki dukana to jogurt+jajko+ różne rodzaje mąk i płatków, owsianek, płatków gorskich, pszennych - smażone na tefalu.

II śniadanie:
Owoc to nie posiłek, może być dodatkiem, ale nie powinien pojawiać się samodzielnie.

Obiad
Ryż z jabłkami czy kasza z warzywami to też takie niepełne obiady.

A ta woda z cytryną to co ma dać ?

Już o tym wiem, dziś po samym owocu byłam głodna i zjadłam kanapki w szkole. Ryż z jabłkami i kasza z warzywa też wiem, ze nie są najzdrowsze, ale poważnie nie mam z czego zrobić coś do tego. No o co? Pięć razy w tygodniu fileta jeść nie będę ;]
Woda z cytryną to dla smaku, przy piciu zwykłej wody mam odruch wymiotny, a coś pić muszę
.


Dobrze by było gdybyś wrzuciła to wszystko w kalkulator (podwieszone wątki lub potreningu) i pokazała jak wygląda kaloryczność tego wszystkiego. Bo tak na oko to kiepsko to wygląda.

Rzadko trzymam się tego, często podjem jakieś węglowodory, czasami więcej ryb lub owoców i warzyw, garść jakichś suszonych owoców, orzechów.Nie mam pomysłu, jak zmodyfikować tę dietę. Nijak.

Co do treningów nie polecamy Ewy Chodakowskiej, ponieważ w jej treningach są błędy, nie uczą one jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenia. Więc jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z aktywnością korzystniejsze będą treningi z Jillian. Dostępne na You Tube. Można też poszukać i ściągnąć sobie na komputer. Np. 30 Day Shred.
Jest tutaj na wizażu wątek o niej, wiec grupa wsparcia jest.

Dzięki.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując