Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-04, 15:29   #693
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52292867]Jeszcze nigdy nie dostałam żadnego info o promocjach, a z feelunique, chociaż stamtąd jeszcze nic nie zamawiałam, non stop jakieś maile o promo Nie mam czasu śledzić ich na bieżąco i mogłam przegapić jakieś fajne obniżki np. krem pod oczy Antipodes z olejem z pestek kiwi często jest w promo, ale nigdy nie wiem, do kiedy i zawsze się spóźniam [/QUOTE]

bo musisz sie ekstra na Newslatter zapisac. Ja sie zapisalam i dostaje maile od kiedy do kiedy jaka promocja jest. teraz czekam na Lily Lolo, to sobie kupie taniej zielony korektor. zastanawiam sie nad paroma odcieniami z bardzo ciemnych kolorow podkladow( chcialabym jako brazer), albo skusze sie na prasowany brazer. Jeden odcien mi na neutralny wyglada, choc ogolem powinnam poczekac jesli chodzi o brazer i pozuzywac to co mam, a przynajmniej ograniczyc troche to co mam, ale zerkam na przyszlosc w te strone ). Moze skusilabym sie na jakis cien, choc znow mi nie potrzeba, tzn konczy mi sie probka matowego bezu od Chrimaluxe, moze bym sie skusila na Lily Lolo? W kazdym badz razie, chcialabym cos bezozoltego , matowego jako cien bazowy , wyrownujacy kolor powieki, ktory nakladam na baze pod cienie, a pod inne kolorowe cienie. Tusz dopiero co nowy otworzylam, wiec mi nie potrzebny, podklad tez nie, bo przeca na wiosne kupilam, ale zielony korektor potrzebuje, a ze mialam Chrimaluxe, Andrea Biedermann i teraz mam odsypke LL i mi ten odcien pasuje, to pomyslalam, ze tym razem pelny rozmiar bedzie z tej marki
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora