Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z CERĄ :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-13, 19:59   #1
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Thumbs down

Problemy z CERĄ :(


Witam Panią kosmetyczkę.
Mam problem ze swoją cerą a mianowicie po obu stronach nosa mam takie jakby rumienie wielkosci 3/2.5cm, takie jakby 2 zebrane plamki. Są one gładkie jak przejeżdżam po nich opuszkami. Oprócz tego mam jeszcze na buzi gdzie-niegdzie czerwone krostki, które czasami robią się białe na czubku, to samo na czole...na czole już mam pełno rozsianych małych 'grudek'.
Nie wiem na 100% jaki mam rodzaj cery, ale wiem, że jak zrobię peeling i umyję żelem oczyszczającym to po wytarciu skóry czuje takie 'ściągnięcie zwłaszcza w okolicy wspomnianych wcześniej plamek i na czole. Jak użyję kremu to się tak trochę świecę (szczególnie w strefie T, ale też kawałek poza nią - w okolicy nosa). Do tego co jakiś czas skóra mi się łuszczy na czole i płatkach nosa. Mam też na nosie i brodzie dużo czarnych wągrów
Proszę o pomoc i porady co robić z moją twarzą. Jestem uczennicą i nie mam pieniędzy na kosmetyczki ani dobrego dermatologa - ten w ośrodku mnie 'zbywa',albo daje bardzo drogie leki. Tak było w przypadku gdy poszłam kilka lat temu do niego z rogowaceniem skóry na przedramieniu. Przepisał mi jakaś tlustą mazie i kazał robić peeling. Nic nie pomogło
Bardzo proszę o rady i polecenie mi dobrych kosmetyków. Może zna też Pani jakieś domowe sposoby?
Z góry bardzo dziękuję! Pozdrawiam

Edytowane przez arizona18
Czas edycji: 2005-12-13 o 23:53
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując