Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-03, 22:51   #3712
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy i jak oceniasz formułę intensive po całym dniu - zadowolona czy nie?
właściwie to nie jestem jeszcze pewna Nałożyłam podkład rano i po kilku godzinach wyglądał średnio (ale byłam w ciągłym biegu- kilkanaście razy zmieniałam pomieszczenia - dom, biuro, samochód, sklepy i tak w kółko) i gdy koło 17- tej zerknęłam do lusterka trochę się przeraziłam, bo miałam wrażenie tłustej cery. Ale bibułki matujące rozwiązały ten problem. Machnęłam jeszcze kika razy pędzlem z krzemionką i było tak dobrze, jak rano Potem, gdy już siedziałam tylko w domu, nic takiego się nie wydarzyło i podkład wygladał juz cały czas tak samo.

Tak więc- nie wiem jeszcze.. Jutro ciąg dalszy testów- tym razem formuła matte.

Zobaczymy Strasznie kusi mnie, żeby zrobić tak, jak dziewczyny na youtubie i enkore polecają, czyli spryskać raz pędzel domowym mm, ale obawiam się, że połozenie gliceryny na moją mieszaną cerę moze skończyć się tragicznie

Być może ten mój dzisiejszy efekt koło 17- tej to wina złej bazy, bo podkład kładłam niecałe pół godziny po nałożeniu jednynego mazidła do twarzy, które mnie nie zapycha, czyli olejku z dzikiej róży i być może to on spowodował taki efekt. Ale niczego innego, co nie powoduje u mnie natychmiastowego wysypu różnych niespodzianek jeszcze nie odkryłam Poza oliwką Hippa, ale na dzień się jeszcze nigdy nie odważylam jej użyć (używam jej tylko jako nawilżacza przy kuracjach kwasowych)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-03 o 22:57
cathy jest offline Zgłoś do moderatora