Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-08, 12:27   #1449
6paula9
Zadomowienie
 
Avatar 6paula9
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 192
GG do 6paula9
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego tez staram się nawilżać akórę jak mogę. Kiedys stosowałam (bez filtrów) Acne Derm i Krem Graniera Komfort suchej skóry a on ma zaraz na początku Glicerynę i Parfine, i nic nie zapychało.
Suszki mam po kwasach. Nawilżam na co dzień Ziaja Calma nawilżająca, a po kwasach, albo na noc maść z wit.A lub Sutkowy krem z Lanoliną.
Ale czarne kropy to moja zmora Dlatego teraz wprowadzam na nowo kosmetyki z BU i chce poszukac jakiegoś innego filtra, tak na próbę.
Krem garniera nie zapychal bo stosowany byl razem z acnedermem ktory wysusza wiec wzajemnie sie eliminowaly co do Ziaji to tez bylabym ostrozna mi pasowal kiedys kremik maslo kakaowe i jeszcze niedawno ziaja med do skory wrazliwej ale np juz profesionalny krem ziaji do skory przesuszonej zapchal mnie niemilosiernie
a moze ta lanolina powoduje wysyp czarnych kropek??? pociesze Cie ze latwo sie ich pozbycstosujac peeling enzymatyczny i przemywajac raz na jakis czas kwasem borowym ja dzieki temu juz niemam z czarnymi kropami problemu natomiast walcze z zaskornikami zamknietymi ale naszczescie wygrywam
__________________
Miłość to głupota robiona we dwoje
Razem od 23.05.2005


Edytowane przez 6paula9
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:31
6paula9 jest offline Zgłoś do moderatora