Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-06, 12:55   #1191
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Lirene Ideale

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Witam, poprosze o analize kremu dla mojej mamy nie chce zeby kupowala kota w worku.
Mam tylko nadzieje, ze nie przekrecilam skladnikow, bo przepisywalam je z probki i chcialam dostac oczoplasu

Lirene, Ideale Skin Duo-Activation 45+, liftingujaco-regenerujacy krem przeciwzmarszczkowy na dzien SPF 15

Inci: aqua, glycerin, paraffinum, liquidum, ethylhexyl methoxycinnamate, Di-C12-13 alkyl tartrate, dimethicone, cetyl alcohol, potassium cetyl phosphate, pentaerythrityl tetraisostearate, butyl methoxydibenzoylmethane, niacinamide, polyacrylamide, ethylhexyl triazone, hydrogenated olive oil decyl esters, ribes nigrum (black currant) seed oil, C13-14 isoparaffin, laureth-7, methyl methacrylate crosspolymer, triticum vulgare (wheat) germ protein, magnesium ascorbyl phosphate, lecithin, alcohol denat., xanthan gum, ethylhexylglycerin, xanthophyll, methylparaben, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolino ny, benzoic acid, methylisothiazolinone, dehydroacetic acid, polyaminopropyl biguanide, parfum, benzyl alcohol, limonene, geraniol, alpha-isomethyl ionone, citronellol, benzyl benzoate, CI 16035.

Uff

Z gory dziekuje.

polyacrylamide -czynnik potencjalnie rakotwórczy. niby jeden krem nie zrobi krzywdy ale moze masz jakis iinny na oku bez poryklamidu? bo tak to wiwazanki nie radza uzywac stale wlasnie przez ten polyacrylamid.
poza tym krem tlusty, z niestabilnym filtrem, i skladnikow przeciwzmarszczkowych to on za bardzo nie ma.
jak na moja widze to taki sobie krem, ale moze ktos mądrzejszy sie wypowie i poprawi moje bledy jak cos
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2009-11-06 o 12:59
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora