Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyczka a kosmetolog
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 16:05   #76
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Kosmetyczka a kosmetolog

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
ja studiuje Kosmetologię na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie i powiem szczerze, ze jest sporo nauki tym bardziej, ze podlegamy pod Katedre Dermatologii Ale mam nadzieję, ze tak jak nie ma juz szkoł srednich dla pielegniarek, tak jak w 2012 roku wychodzi z uzycia termin technika fizjoterapii i ratownika medycznego, tak nie bedzie technika usług kosmetycznych.. przepraszam was dziewczyny, ze tak pisze, ale ja wolalabym zaplacic 10zl wiecej za masaz czy manicure u kosmetologa niz dostac niespodzianke od kosmetyczki (chyba nie musze rozwijac) ;/ Miałam praktyki u kosmetyczki (kosmetologow u mnie w miescie niestety nie ma) i szczerze powiem, ze NIGDY bym do niej nie poszla jako klientka. kosmetyczki nie maja swiadomosci, grzybice skory, infekcje bakteryjne, wirusowe...nigdy tego nie widzialy, nie maja stycznosci z pacjentami, a kosmetolodzy maja cwiczenia na oddziale i doskonale moga odroznic i rozpoznac dana jednostke chorobowa i NIGDY nie pozwolily by sobie na robienie pedicure jedna tarka (nieumyta) kilkunastu klientow ;/ taka własnie jest roznica. A tak osobiscie to mam w planach zostac na uczelni, badz pracowac przy produkcji ew. w jakims SPA (ale to zalezy od rynku pracy za jakies 2-3 lata, bo jestem narazie na II roku)


Widocznie ta Pani nie uczyla sie higieny i dermatologiii.
Ale przeraza mnie ze uwazasz ze tak robia wszystkie kosmetyczki:rol leyes:
Kosmetyczka musi miec pojecie o grzybicy itd..ja mam to w 1 semestrze na dermatologii
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując