Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuleczki vollare
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-20, 10:35   #182
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kuleczki vollare

Cytat:
Napisane przez agabil1
Tak, w Łodzi przy Zgierskiej, idąc od przystanku 4 w kierunku Bałuckiego tuż przy przejściu przed rynkiem jest taki pawilonik-stoisko z kosmetykami. Kosztowały 3,50,- ja mam zieleń, był jeszcze turkus, pistacja, błękit, róż i chyba fiolet-takie jasne pastele
Bylam wczoraj na baluckim w poszukiwaniu tych cieni niestety nie udalo mi sie znalezc tego stoiska (lecz cienie dorwalam) ale bede jeszcze probowac. Pierwszy raz bylam na tym bazarku i czulam sie troche zagubiona Kusily mnie te cienie za 3,5zl. Moze nastepnym razem bedzie lepiej.

Mialas racje ze jest tam duuuuuuuuuzo stoisk z kolorowka i wybor jest o wiele wiekszy niz na tych, na ktorych zaopatrywalam sie do tej pory. Wiec na pocieszenie zaopatrzylam sie w kilka drobiazgow:
- cienie sypkie vollare (udalo mie sie znalezc ale troche drozsze, za 6 zl, kolorek taki miedziano-zloty nr 5 - brillant), kupilabym zapewne tez inne ale wybor kolorkow byl niewielki, tylko ten mi podpasowal;

- kupilam tez 2 cienie prasowane cantare z serii diamond - wydawaly sie polyskujace ale to tylko wierzchnia warstwa, pod nia sa matowe ale to mnie akurat cieszy, mam kolor brazowy, ciemny, taka gorzka czekoladka, bardzo ladny oraz jasniutki zielony - 2,5 zl za jeden

- zielony cien prasowany robrto boro - taki z kwiatkiem; prawdziwy cien w kamieniu, twardy i nic sie nie nabiera na aplikator, nie wiem kto to nazwal cieniem

- kredeczka do oczu jasno-zlota Oueen, calkiem przyjemna, zwlaszcza cena 1 zl

Teraz musze jeszcze zapolowac na rozowe kuleczki vollare, jeszcze tych mi brakuje do szczescia i bede mieszac
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora