Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 18:20   #594
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
a Korresa Thyme Honey próbowałaś? IMHO robi nader dobrze młodym buziom...no i zawsze jest Hauschka, ale nie w sieciówkach
ale mi się tak miło zrobiło jak napisałaś o o młodej buzi powoli zaczyna do mnie docierać,że niedłgo będzie u mnie 3 z przodu....no,ale póki co w tym roku jeszcze pierwsza jest 2 ciekawe czy tż bedzie pamiętał o urodzinach

jakoś nie znalazłam na polskich stronach opinii o tym kremie;/

czekam na wiosnę-wtedy powinna mi się już skóra uspokoić i poprawić.

z tychpróbek co miałam zaden podkład mnie nie uczulił i jakoś ten clinique mi się spodobał.jutro musze w ciągu dnia zerknąć czy mi się buzia błyszczy po paru godzinach czy nie.jeśli nie to może kupię sobie
chyba że macie jakieś propozycje jeszcze dla mnie-podkład do skóry normalnej(mieszanej) w kierunku suchej(czoło zwłaszcza tuż nad brwiami,nosem oraz na policzkach,przy skrzydełkach nosa),tak żeby buzia wygladała naturalnie,nie zapychał,miał ładne wykonczenie.krycie wystarczy jak będzie średnie-nie mam zbyt wiele do zakrycia prócz moich cieni pod oczami-ale teraz póki co wklepuję podkład z braku kolrektora i nie jest źle
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-03-01 o 18:24
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora