Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-04, 13:00   #510
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale piękna bierz ją!
No właśnie przymierzałam ją, ale tak do pracy to za krótka

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A tak po za tym to musze Wam wszytkim podziekować. Naprawde umiecie pocieszyć i dodać otuchy. Jesteście wilkie
Dziś jest juz troszke lepiej.

Macie takie super figurki ze kompleksów idzie sie nabawić. U Agatki brzucha nie widze. Ona wymyśla. Chyba nie widziałyście jeszcze prawdziwej tragedi.
Ja to nawet nie mogła bym przy was stanać
To jest tragedia
Jasne, następna wymyśla

A jak już jest lepiej to się cieszę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
miałam dzis robic kolor, ale mam zbyt duzego stracha. Specjalnie przetłusciłam włosy od czwartku.. ale wymiekłam. Umyłam i w sumie teraz załuje, bo mogłam robic.

chce isc na podciecie, bo jakos juz straciły kształt. Podcinam na krocej, z tyłu do linii włosów, z przodu do brody- no taki bob. I wtedy zrobie to rozjasnianie, bo jedna k koncowki po tej bezamoniakowej farbie jakies suche.
Wg mnie najpierw jak już ufarbować a potem iść na ścięcie - zawsze wtedy te włosy jakoś zdrowiej wyglądają niż w odwrotnej kolejności

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja już w pracy...jak mecenas wróci z sądu to pogadam z nim i napiszę w klubie jak poszło trzymajcie kciuki, żeby poszło po mojej mysli
a potem na zajeeecia ;/
ale piekna pogoda dzis, az chce sie zyc !!

Yattamanka
-ta spodniczka sliiiczna
a na zywo sa jakies fotki? jak ten material sie prezentuje??

PS. z rana zrobiłam abs i buns, oj i teraz czuje wszystko hehe
Gdzie ta piękna pogoda? Ja nie widzę
Na żywo jest jeszcze fajniejsza, tylko za krótka jak do pracy
No z ćwiczeniami tak jest, że poprawiają nie tylko figurkę ale i nastrój

Czekamy na wieści jak tam w pracy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yatta właśnie mogłabyś coś powiedzieć o materiale bo zdaje się że spodenki są z tego samego co spódniczka a Ty widziałaś na żywo to się orientujesz
Taka byłam nią oczarowana i jednocześnie przykro mi było, że taka krótka i jej nie wezmę, że nie pamiętam

Ale nie martwcie się.. Kupiłam spodnie
To jak przyjdą to wam wszystko opowiem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady na mnie tez ta herbatka tak dziala i kawa tez
ale ja jestem inna
Ja tak mam ze zwykłą herbatką Zawsze rano jak jem śniadanie i napiję się gorącej herbaty to lecę się załatwić

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No obrobiłam się... uff....
nowa mega notka na blogu
No to lecę oglądać

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Yatta dziękuję no ze 3kg by mi się przydało zdecydowanie wyliczyłam sobie to BMI i wyszło mi 17 czyli wychudzenie aż tak źle sie nie czuje

Kitkulka ja chodzę do fryzjera gdzie farbują lorealem a produkty jakich używają to Kerastase i loreal To jest naprawdę dobry salon i tam praktykantki mogą tylko głowy myć - na szczęście
Jak mówiłam wczoraj tym BMI nie ma się co sugerować tak do końca

A jeśli chodzi o fryzjera to kurcze.. ja wiem, że gdzieś te praktykantki muszą się nauczyć zawodu ale kurcze jak się idzie do salonu Loreala i płaci się tyle kasy to nie po to by zajmowała się mną nie umiejąca praktykantka

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o to rzeczywiście podobnie to przydałoby się nam przytyć ze 2 kg
No to jesteśmy w trójkę..

A zobaczcie jak różnie mimo tego samego wzrostu i wagi wyglądamy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora