Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesteśmy dumne że NIE FARBUJEMY włosów!! Naturalne najlepsze! - Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 20:40   #4
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Jesteśmy dumne że NIEFARBUJEMY włosów!! Nao najlepsze! - Offtopowo tura wie c

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
No to super że wracasz do naturalnego koloru włosów.

Jednak jeżeli są widoczne jeszcze farbowane włosy to poczekaj z zdjęciem na pełny efekt. Jeżeli nie masz nic przeciwko temu ^_^

A co tam stosujesz na włoski pochwal się :P

Ja na razie tylko Seboradin balsam, olejek na ciepło kokosowy z pszenica z Oriflame od czasu do czasu odżywkę normalizującą Joanna z apteczki babuni z drożdży piwnych i chmielu. A włoski myję Radicalem wzmacniającym z skrzypu polnego ^_^.
Jak na razie nie jest źle choć mogło by być lepiej.
Oczywiście, że poczekam ze zdjęciami

Obecnie myję włoski szamponem z Barwy wcześniej brzozowym, ale już jest zakupiony tataro-chmielowy (bardzo pomagają mi na przetłuszczanie), tylko ten szampon używam głównie jak coś mocniejszego nakładam na włosy, a na co dzień staram się myć Babydreamem. Odżywki jakie mam to Joanna Naturia ta z cytryna, ta z pokrzywą, Joanna z Apteczki Babuni do włosów cienkich, Alterra z granatem i aloesem i moja ulubiona Garnier z avocado i masłem karite.
Używam również nafty z czarną rzodkwią + żółtko + oliwa z oliwek, do tego raz na kilka dni olejek z BD.
Codziennie wcieram w skórę głowy wodę brzozową i pokrzywą.
Czasami łączę ze sobą różne rzeczy i nakładam na dłuższy czas przed myciem.

Teraz staram się jak najszybciej zapuścić włoski, bo chcę zejść z cieniowania (mam tylko z przodu wycieniowane), no i pozbyć się do końca farby

Obecnie mam włosy tak 10 cm za ramiona, może troszkę więcej, a marzą mi się za biust

A co do Twojej pielęgnacji to właśnie się zastanawiam nad kupnem olejku kokosowego.
A powiedz jak się spisuje ten szampon z Radicala? Ładnie oczyszcza włosy, nie wzmaga przetłuszczania i czy jakoś przyspiesza porost?

No i wiadomo, że zawsze chciałoby się żeby było lepiej, na pewno będzie, włosy potrzebują czasu, żeby się zregenerować po tych wszystkich farbach.

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2011-11-08 o 20:42
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując