Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 12:16   #2922
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem rozczarowana troche zachwalanym podkladem Lancome Teint Idole Ultra, ale glownie dlatego, ze nie posluchalam swojej intuicji i kupilam odcien 03 i niestety na mojej filtrowanej i kwaszonej od roku buzi jest za ciemny, no i na Avence swieci sie niesamowicie, ale tez nie mam teraz czasu, zeby czekac az ta sie calkowicie wchlonie. Ale podklad sam w sobie jest fajniutki, wiec pewnie pomysle o jasniejszym odcieniu Nastepne na liscie moich zakupow sa meteorki
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Na Avenkach to chyba wszysko bez wyjątku się świeci
Ja jestem bardzo zadowolona z podkładu Teint Idole Ultra . Podkład ma płynną konsystencję - taką jak lubię , ma dobre krycie , jest bardzo trwały i co najważniejsze - bardzo ładnie wygląda na Emulsji Avene . U mnie Teint Idole Ultra nie świeci się na Avence - wręcz przeciwnie - podkład ładnie matuje filtr . Ja mam kolor 01, który bardzo ładnie stapia się ze skórą .

BTW: Jakiś czas temu pisałam w tym wątku o mich problemach z łuszczącą się skórą (podład i korektor jeszcze bardziej to podkreślały ). Od kilku dni jest lepiej, ponieważ pod filtr stosuję HOL Avene (grubą warstwę) . Byłam przekonana, że filtr się nie wchłonie, a tu niespodzianka - filtr nałożony w przepisowej ilości, wchłonął się tak jak zazwyczaj .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora