Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 19:39   #538
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
złe doświadczenia z rybą


[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;39215745]Mnie też ten dzień specjalnie nie grzeje. Nie jestem zwolenniczką przeszczepiania amerykańskich świąt na nasz grunt. Tak samo sprowadzanie Wszystkich Świętych do Haloween-imprez mnie dziwi, jakieś to hipsterskie

Tak samo składanie sobie życzeń na Walentynki - WTF
Myślę, że ten dzień lubią obchodzić głównie gimnazjalistki, właściciele sklepów, kin i lokali gastronomicznych
[/QUOTE]ale że życzenia? to nawet nie słyszałam...

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Moj tz obchodzi Znaczy kupuje mi cos ladnego i tyle
mój też mi kupił prezencik w sobotę (i w kinie w sobotę byliśmy przy okazji) ale potem się pokłóciliśmy, to teraz nie wiem, może nic nie dostanę
Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Dzis ksiadz w kosciele mowil (tak tak, bylam bo dzis sroda popielcowa) zeby z okazji postu kazdy sobie czegos odmówil, na co najbardziej ma ochote, Wtedy stanie sie wolny i zapanuje nad swoimi zachciankami, a nie one nad nim Dlatego postanowilam w poscie kupowac mniejsze ilosci perfum oraz wyprzedac co mi zbywa na all
ehhh... ja też byłam i postanowiłam - jak zwykle tradycyjnie nie pić alko do Wielkanocy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora