Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-02, 21:21   #2632
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Niedługo masz urodziny,więc Bon będzie
Kurcze,faktycznie jest ważny do 19 stycznia.Dziękuję
Ważny 1,5 m-ca.Mój pierwszy 150zł,wcześniej 130 miałam,no i nie można było wybierać droższego produktu za dopłatą,teraz jest super
Zmywasz twarz micelem?później żelem czy pianką?zastanawiam sie jak to z kosmetykami do demakijażu połączyć
Wychodzi, że jednak m-c . Jestem na 100% pewna, że mój był ważny do dwudziestego któregoś kwietnia, a urodziny mam 9 lutego .
Widocznie stwierdzili, że to jednak zbyt długi termin .

Już pomału zastanawiam się co wezmę za ten bon .

Twarz zmywam micelem. Potem nakładam na szczotke lub rozprowadzam na twarzy mydło z 3 kroków Clinique, minutka szczotką i potem dalsze kroki. Wcześniej używalam kremu oczyszczającego Strivectin Replenishing Cleanser.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To najlepszego
Ja miałam 5grudnia i dziś dopiero przyszedł,też nadany 19 grudnia.W ubiegłym roku miałam jakoś szybko i w okolicach 15-20 byłam już po zakupach z uzyciem bonu
Ja mam urodziny 9-tego, a kupon zawsze dostawałam na początku marca. Jak miałam kartę czarną to pamiętam, że pisało na niej, że ważna w m-cu urodzin . Ale na szczęście nigdy nie mialam problemów z realizacją .
Do mnie zawsze przychodzą oferty z S. bardzo późno, często jest tak, że jest np jakieś zaproszenie i dostaję go po fakcie , albo w tym samym dniu co spotkanie i wtedy też lipa, bo mam dwójkę małych dzieci i nie będę ich ciągnąć ze sobą, a żeby załatwić kogoś do opieki tojednak zbyt późno. Tym bardziej, że takie spotkania są zazwyczaj w środku tygodnia . To się wyżaliłam .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora