Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-23, 20:17   #3869
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46148602]A co to za swieczka?



Gratulejszyn rowniez .



Dzieki .

Ja ostatnio zauwazylam, ze moje fluidy ida jak woda. Nie wiem co sie dzieje. Jakby tych nieszczec bylo malo to przebarwienia zrobily mi sie jakies bardziej widoczne . Do tego mam non stop sucha skore i zaden krem mi nie pomaga (cuduje ostatnio wybitnie: krem Nude, Armani itp. a poprawy brak). Wygladam jak potwor ostatnio. Do tego musze sobie kupic kamuflaz na te przebarwienia i nie wiem jaki. Potrzebujesz czegos bardzo jasnego .
Brzydne z dnia na dzien .





Ja teraz tylko chce matowa szmine z Burzuja 108 i 106. Wciaz matowa Dragon Girl Narsa chce, ale tez nigdzie nie ma. Do tego wciaz czekam az sie pojawi fluid Burberry w sieci znow. I tyle.

Musze sie pozalic, ze mnie tusz Benefita z bozonarodzeniowej puszki rozczarowal. Na poczatku bylam zadowolona. Po tygodniu juz mniej. To chyba pierwszy tusz z tych drozszych, ktory mi sie maze na dolnej powiece. Wiecej go nie kupie. Podjelam decyzje, ze sobie musze zagescic rzesy u kosmetyczki. Przestalam sie ludzic, ze znajde tusz, po ktorym moje rzesy beda wygladac zawsze ladnie. U mnie to jest tak, ze raz tusz potrafi wygladac pieknie, nazajutrz fatalnie. Poddaje sie juz, bo tuszu na moje rzesy nie znajde chyba.

Jaka szminke z Burzuja chcesz?[/QUOTE]

Jak chcesz ją zobaczyć kliknij w link na mojego instagrama w podpisie, jest na pierwszym zdjęciu
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora