Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-22, 10:29   #2259
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Clinique dodają miniaturę nowego serum, szczegóły http://www.clinique.com.pl/cms/produ...at/offers.tmpl

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Piękne zamówienie Kosmetyczki boskie

Co do Clinique, to chcę ostrzec dziewczyny z wrażliwymi powiekami przed cieniami w kremie w takiej tubce z metalowym aplikatorem (wygląda trochę jak błyszczyk). Zakupiłam bo bardzo mi się kolor spodobał i po prostu padłam, jak w czasie noszenia w ciągu dnia powieki mnie zaczęły swędzieć Po 2 dniach używania tego dziadostwa zrobiły się szorstkie, piekły, totalne podrażnienie i wysuszenie na wiór. Wkurzyłam się i napisałam do Cliniqua co to wypuścili i pomimo, że nie posiadałam już paragonu, zwrócili mi pieniądze po ówczesnym wypełnieniu formularza i odesłania produktu. Także to na plus
To dobrze, że Ci zwrócili kasę, chociaż to na plus A ponoć te produkty są antyalergiczne, więc nie powinny uczulać
Ja jakoś nie jestem przekonana do tej marki, miałam z niej tylko miniaturę tuszu High Impact Mascara i jak dla mnie był to bardzo słaby tusz, ot taki dzienny zwyklak dla niewymagających.
A co ciekawe będąc kiedyś na zakupach w Sephorze ekspedientka próbowała mi wcisnąć podkład z Clinique, a kiedy stwierdziłam, że nie jestem przekonana do tej marki, ona powiedziała, że w sumie się nie dziwi, bo dużo klientek skarży się na uczulenia wywołane tymi produktami. Z tego wniosek, że nie są one tak bezpieczne i delikatne, jak to firma próbuje kit wcisnąć.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora