Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 12:52   #3864
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
spróbować nie zaszkodzi bo zmywacz pewnie też wpływa na gumę w stemplu, poza tym zawsze jak go czyściłam wacikiem ze zmywaczem to miałam na nim milion paprochów, a teraz na szybko przelecę taśmą i jest jak nowy

cena nie powala, na pierwszy raz takiego sprzętu bym nie kupiła, chociaż.. sama wydała na swoje pierwsze płytki i stempel wcale nie mało ale póki co MoYou mnie satysfakcjonuje, nie czuję potrzeby kupna nowego stempla


tak jakoś wyszło pamiętam jeszcze, że wrzucała zdjęcia i to nie wyglądało tak źle, w sumie gdyby nie kolor to pomyślałabym, że to jej naturalny paznokieć. i taką opcję ratunkową jednego paznokcia jestem w stanie zrozumieć, np. przed jakimś weselem, czy własnym ślubem. bo tak normalnie to bym nie leciała za każdym razem do kosmetyczki, jak mi się paznokieć złamie, żeby mi go dosztukowała
To potestuję, jutro, przed malowaniem nowego mani i zdam relację.

No właśnie... Troszkę się obawiam, że jednak się nie przekonam i wyląduje w pudełku.


Tak tak, pamiętam, ze wyglądało to całkiem ok. I ona wtedy chyba jakąś imprezę miała- podobnie Karola.
Jak bym miała za każdym razem jak mi odpryśnie lakier latać to bym zwariowała. W tej sytuacji rozumiem ideę hybryd- na dłużej wystarczy.
Na awaryjnie to mamy zawsze klej i torebkę herbaty, ale i tak wolę spiłować. Chyba, że to bardzo głęboko.

Raz miałam akryl. z 10 lat temu albo i więcej. Nałożony za free, bo dziewczyna się uczyła. Nie wyglądał źle, ale to co było potem... wolę nie przypominać sobie. Paznokcie jak papier

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was jest może po filologii angielskiej? Jeśli tak to czy mogłaby odezwać się na priv? Właśnie skończyłam pisać pracę lic ale na mojej świetnej uczelni wprowadzili archiwizację na usosie miesiąc przed obronami i jednym z kroków jakie muszę spełnić jest tłumaczenie na język angielski tematu. Tłumaczenie mam tylko są dwa i co najlepsze różnią się od siebie Chciałabym prosić o poradę, które jest prawidłowe
Ja nie.
Ale wrzuć tytuł, to wspólnymi siłami coś podpowiemy
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora