Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-22, 08:37   #544
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Tylko 3? ja bym wzięła wszystkie cudne kolorki
Narazie tylko 3, wiesz to dopiero kolekcja Guerlaina, jeszcze będą Dior, Chanel, Givenchy i trylion innych i pewnie też coś upatrzę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja i do Wrocka i do stolicy mam kawałek ale w końcu jeździ pendolino i autostrady są ale jakbyście miały ochotę wpaść do Krakowa to zapraszam

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

środa już a ja dalej nic nie kupiłam w tym tygodniu zdenkowałam wczoraj kolejny żel pod prysznic, płyn do hig intymnej i micel. Potrzebuję zakupów!!!!
Co nic nie mówisz, że jesteś z Krakowa, 2 tygodnie temu byłam tam na weekend, poplotkowałoby się

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jade!!!! chociaż nie wiem jak się odnajdziemy bo wyprałam raz ta torbę w pralce bo mi się wylało mleko i prawie się sprało całe to Sephorowe grafiti z niej
A ja jej jeszcze ani razu nie użyłam, jakaś taka za wielka dla mnie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

genialna jakość ja jeszcze swojej torby nie używałam, bo mi szkoda
Siostro

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to jakaś wypaśna torba podrozna z LV by sie przydała- przecież my DAMY z klasą jesteśmy, zaopatrujące się w drogich perfumeriach
Taaa cała kasa idzie na drogie kosmetyki i na extra torby już nie starcza, więc bierzemy reklamówki z Biedronki albo Lidla

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Będziemy wracać z tego zlotu o tak:
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora