Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 07:06   #3919
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Moja mama latem uzywa i mam podobne odczucia, zapach dosyć nietrwały, ale przyjemny.

U mnie poczta też działa bez zarzutu. Generalnie sytuacja się poprawiła i czasem odnoszę wrażenie, że nawykowo naród narzeka. Przez 5 lat prowadzenia firmy zaginęły mi 2 przesyłki na kilkaset wysłanych i otrzymanych. Priorytety dochodzą zwykle następnego dnia, a ekonomiczne po dwóch.

Od jak dawna mieszkasz za granicą? Jeśli masz ochotę, opisz swoją historię .
Oj, ale tu nie ma żadnych wielkich historii
Nie wyjeżdżam na długo ani w moim postrzeganiu na stałe, teraz jestem na umowie od września do kwietnia (tzn. będę na Wielkanoc ) i po tym nie zostanę z firmą (chociaż teoretycznie może mnie rzucić do Stanów, ale nie wiem czy hamerykańska S to wystarczający argument).
Bardziej chodzi o to, że kierunki są raczej kosmiczne albo coś bym widziała inaczej - np. 2 lata temu miałam tydzień w Polsce pomiędzy dwoma półrocznymi wyjazdami.
Ale generalnie jest super

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Czasami nawet erisa nie..







Bo 4 nie ma
Wrzucę Ci zdjęcia z mojej S to zobaczysz 4 kosmetyczny świat :P Tylko to w jakiś weekend

Edytowane przez Magdalena___
Czas edycji: 2016-01-20 o 07:14
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora