Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-30, 20:42   #3839
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Ha! Fajna kolekcja. Ukradłabym z chęcią sypańce Film (dobre są?) i sypańce Inglota (dobre są?) A paletki Inglota świetne. A co to jest to MACa - puder sypki, kulki?
z Mac'a to puder prasowany blot powder, odcien niby najciemniejszy ale raczej wyrownuje koloryt i matuje niz nadaje jakis kolor i buzia jest bardzo gladka taka aksmaitna po opiniach spodziewalam sie dluzszego matu ale przy mojej buzce swiecacejw strefie T i filtrach ktore sa tlusciochami wcale sie nie dziwie ze matowi moze tak do 3-4 godzin(zalezy ktore tez filtry przy Avence dluzej i przy Avonie mineralnym tez,a przy avonie przeciwstarzeniowym juz nie bardzo wlasnie 3-4 godz)
a co do ceini, nt. Inglota sa bardzo podzielone opinie i juz chyba wiem z czego to mzoe wynikac jedne te bardziej satynowe(takie kameleony jak u mnie np. ten ciemny fiolet) trzymaja sie krocej przynajmniej u mnie-bez bazy tylko podklad, natomiast zolty(juz bardziej drobinkowy) ostatnio przetrwal poprawinowe wojaze wiec jest ok, a co do sypancow Film to kolorki maja piekne i prred uprzednim nalozeniem podkladu a pozniej pudru sypkiego czy prasowanego trzymaja sie bardzo dobrze,a kolory bajeczne i ta cena 9 czy 11 ostatnio zlotych placilam (ale niestety tylko na targach takie ceny bo na allegro widzialam drozej, chyba po 15).

Yen ja u Ciebie ukardlabym duzo wiecej ;d
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora