Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-07, 08:56   #3405
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53716540]dziewczyny, niestety nie udalo mi sie odzyskac konta na instagramie, musialam zalozyc nowe. Teraz jestem pod bromek.potasu , takze jakby co, to nie jestem zadnym podszywaczem

A druga sprawa, chyba potrzebuje drugiego pedzla do podkladu. Wkurza mnie, ze czasem niedokladnie doschnie i chcialabym miec dwa na zmiane. Uzywam stippling brush z real techniques, jestem zadowolona, ale w sumie stwierdzilam, ze chce sprobowac jeszcze jakiegos innego. Mozecie polecic cos dobrego do stemplowania podkladu? Cena jakos specjalnie nie gra roli
[/QUOTE]

Pędzel idealny odkryłam niedawno, choć wcześniej myślałam, że jest nim Hakuro H51 - i fakt, jestfenomenalny moim zdaniem, ale okryta przeze mnie ostatnio Zoeva 109 jest jeszcze lepsza! http://mintishop.pl/product-pol-2923...-podkladu.html

Zwilżam go mgiełką z witaminą C Ziaja i dla mnie efektjst niesamowity Druga skóra. No tylko - zależy na co podkład nakładasz, jaki podkład i czym pudrujesz - wiadomka


---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/listing/listing.ph...othie%202%20GO

Ja mam ten. Jest mega, kruszy lód i codziennie od kilku miesięcy umila mi życie
No i ten też wygląda kusząco Łamię się! U jakiegoś konkretnego sprzedawcy kupowałaś? Kubek jedynie troszkę nieporęczny się wydaje.

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Kupowałam w euro agd, butelka i tak nie jest zawsze na podstawce, nakładasz ja dopiero jak napełnisz i zakręcisz (siłą rzeczy pustego shakera się nie włącza), a żeby zaczęło miksować to trzeba przekręcić butlę w lewo, więc nic się samo nie uruchamia Możesz być spokojna

Dzięki!
Właśnie mam dzisiaj w planach iść do Euro, więc idealnie się składa. Powiedz mi tylko jeszcze, czy moc jest silna bardzo? Mrożone owoce i lód mi to zmiażdży w łatwością?

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-12-07 o 08:55
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora