Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze farbowanie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-30, 21:43   #77
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Pierwsze farbowanie :)

Witam wizażanki
Potrzebuję porady odnośnie farbowania. Otóż, jakiś czas temu zrobiłam sobie hennę i byłam zachwycona kolorkiem. niestety splukał mi sie po 1,5 tyg. wiem, że henna się krótko trzyma,ale koleżance wytrzymuje 3tyg u mnie kolor był dużo ciemniejszy niż mój naturalny a zszedł w zastraszającym tempie. Mam dość zdrowe włosy i trochę boję się farbować, dwa, że obawiam się, ze może mi sie szybko znudzić. Po trzecie jeśli będę chciała wrócić do naturalnego koloru to boję się ,że potem będę musiała chodzić z odrostami do połowy głowy a resztę obciąć (ale obcięcie akurat nie jest problemem). Chciałabym na początek spróbować farbą, która trzymałaby mi się ok mca. (myje włosy co 2gi dzień). Tak by było bezpieczniej bo włosy nie rosną mi jakoś szybko i wtedy mogłabym w każdej chwili wrócić do naturalnych. Generalnie mam ciemny blond- w słońcu taki złotawy odcień., chciałabym uzyskać coś w rodzaju gorzkiej czekolady, ładny i głęboki brąz. Możecie mi coś poradzić?
Czytałam o casting creme gloss l'oreal, że dość szybko się zmywa na czym mi zależy, ale sporo wizażanek narzeka na wypadanie włosów a ja się tego boję, bo jak pisałam mam dość zdrowe włosy .
I czy jeśli henna mi się tak szybko zmyła to farba rownież tak się spłuka?
Możecie mi coś poradzić?
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując