Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwsze farbowanie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-13, 15:53   #89
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: pierwsze farbowanie :)

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie!
chciałabym pierwszy raz zafarbować włosy profesjonalną farbą.wcześniej oczywiście zdarzyło mi się użyć jakiejś szamponetki lub drogeryjnej farby,ale to już kilka lat temu.zdecydowałam się na richesse de diacolor,ponieważ słyszałam o niej dużo dobrego,a zależy mi przede wszystkim na pogłębieniu naturalnego koloru i nadaniu błysku moim kudełkom.tutaj zaczynają się schody ponieważ jestem w tych sprawach zupełnie biała,a ponieważ nigdzie w pobliżu nie znalazłam salonu,który stosuje tą farbę to dodatkowo zdecydowałam się zafarbować włosy sama.
mój naturalny kolor to średni brąz.chciałabym uzyskać ciepły i błyszczący kolor zbliżony do mojego-ewentualnie odrobinkę ciemniejszy.orientujecie się które kolory na tej palecie to kolory które mniej więcej byłyby odpowiednie : http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html?
poza tym na allegro sprzedawane są tubki farby o pojemności 50ml plus rewelator 75ml-czy taki zestaw wystarczy na włosy sięgające do łopatek?
jaki rewelator jest właściwy jeśli chcę uzyskać taki sam kolor jaki mam lub odrobinkę przyciemnić?oryginalny 2,7% będzie ok?
dziękuje z góry za rady i pozdrawiam
skoro nie jesteś doświadczona w farbowaniu włosów i chcesz pogłębić tylko swój naturalny kolor to po co pchać się w profesjonalne farby...
ja używam farb sklepowych i nie narzekam, a jak chodziłam do fryzjera i robiła mi profesjonalnymi to po kilku myciach nie było śladu...
wklej zdjęcie swoich włosów wtedy będę mogła zaproponować jakąś fajną farbkę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując