Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-23, 12:15   #1660
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Rawia Pokaż wiadomość
natka605,
Golden light będzie za ciemny. Proponuję Golden fair lub fairest (fairest jest minimalnie bardziej różowy od fair i jaśniejszy). Natural Ci odradzam, w ogóle wszystkim odradzam Natural, bo ze słowem natural ma wspólną tylko nazwę. Moim zdaniem wyszły im tylko Goldeny. Beige też tragedia, nie wiem kto ma taki kolor skóry.

Ja jestem żółta, tzn szyję mam żółtą, twarz akurat czerwoną jak Indianin i używam Goldenów a i tak zawsze mam twarz zbyt czerwoną, bo przebija, więc jeśli się obawiasz, że są zbyt żółte czy tam oliwkowe, to nie, nie są.
Ja mam Być może to wybryk natury, bo pasują mi i natural i beige i w zasadzie nie widzę między nimi różnicy (na skórze, bo w opakowaniach wyglądają różnie). Nawet po umalowaniu jednej połowy twarzy Beige Fair a drugiej Natural Fair kolory są nie do odróżnienia. Być może to efekt tego, że mam naprawdę chłodny i różowy odcień i wszelkie żółcie robią ze mnie pacjentkę oddziału chorób zakaźnych.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-09-23 o 12:16
chimay jest offline Zgłoś do moderatora