Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-03, 08:08   #23
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: do posiadaczek METEORYTÓW (GUERLAIN METEORITES) - instrukcja obsługi :/

calmaa dużo sie pokruszyło?Ja też miałam nowe i u mnie było sporo pyłku po kulkach na dole pudełka,może nie były używane,tylko dziewczyna spróbowała i stwierdziła że jej nie pasują?Kuleczki niestety są bardzo kruche,zwykle noszenie w torebce też powoduję osypanie się tego pylku(ja z dużego pudełka odsypałam sobie do mniejszego zamykanego i nosze w kosmetyczce.Też się z nich sypie,ale to mi nawet odpowiada,pyłkiem łatwiej się umalować)
Ja bym napisała do niej,85zł.to nie takie małe pieniądze Spokojnie, ale stanowczo zapytać o co chodzi i dłaczego miały być nowe, a nie są.Często ludzie grzecznie tłumaczą,może i tu jest proste wytłumaczenie.
Co do koloru na policzkachdo kal1nka jak już ktoś tu pisał,meteoryty nie dają jakiegoś spektakularnego efektu,tylko bardziej delikatny.Zazwyczaj jest tak że inni widzą go liepiej niż ty.Ja na początku tego nie wiedziałam,przyszłam do pracy a koleżanka pyta dlaczego wyglądam jak bombka choinkowa(a ja maziałam meteorytami w jednym miejscu ze 4 razy)dopiero jak umalowałam koleżankę zobaczyłam jaki dają efekt.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując