Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Davercin - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-15, 09:43   #45
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Davercin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 7Cristina Pokaż wiadomość
Witam ! pracowałam w solarium bardzo długo , przeszłam rowniez wiele szkolen we Warszawie , Wrocławiu itd. prawda jest taka ze osoby z tradzikiem , przebarwieniami , znamionami itp nie powinny wogole kozystac z Solarium! Owszem na krotki czas opalanie niby rozwiaze problemy z jakimi przychodzimy, ale pozniej tradzik pojawi sie znowu a skora bedzie wygladac naprawde nieciekawie. Po pierwsze powinno sie udac do lekarza dermatologa , sprobowac masci , kremow to co nam poleci, lub do ginekologa ktory rozwiaze problem terapia hormonalna. Chodzenie do solarium napewno nie rozwiaze tego problemu a w 100% go pogorszy, kto bedzie mowił ze jest inaczej jest poprostu nieuczciwy w stosunku do swoich klientow. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

prosze nie korzystac z solarium, skora na chwile ulegnie " niby " poprawie ale pozniej sie pogorszy. Napisałam wiecej w watku zbiorczym na ten temat. Pozdrawiam.

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam od około 2 lat staram się wyleczyć cerę, którą strasznie zniszczyło mi głównie opalani. Jest coraz lepiej , ale przez dłuższy czas było naprawdę źle- powiedziałam sobie nigdy więcej solarium ( chociaż czasami korci )

Edytowane przez pandulek
Czas edycji: 2012-03-20 o 01:24
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując