Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-01, 19:51   #3653
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
wrzucam zdjęcia "oryginalnych" Real Techniques z zestawu podróżnego. Kupione w mintishop za sporą cenę w porównaniu z tymi z chin
zdjęcie normalne i jak włosie wtedy wygląda
zbliżone zdjęcie z pędzlami "od boku"
no i zdjęcie napisów do czego jest pędzel

chyba się różnią od tych chińskich jednak trochę? kształt włosia jest jakby inny. wybaczcie, że różowy i fioletowy jest trochę brudny, ale to są pędzle mamy i dzisiaj się nimi malowała, a jak sobie przypomniałam teraz żeby fotę strzelić to nie chciałam moczyć włosia ^^

edit: przyjrzałam się twojemu zdjęciu pędzelków z RT i... to nie może być to. żółty pędzel powinien nazywać się ESSENTIAL FOUNDATION BRUSH - u ciebie napis starty, ale krótki, raczej nie taki jak trzeba. a fioletowy pędzelek nazywa się DOMED SHADOW BRUSH, a u ciebie... pointed foundation brush. nie wiem nawet czy takie pędzelki istnieją w RT w innych zestawach jedynie różowy nazywa się jak trzeba tj MULTI TASK BRUSH.
Hmm to ja już nie wiem co za zestaw mi się trafił ;-) żółty ma napis "contour" z tego co pamiętam (schowałam go, nie przypadł mi do gustu). A kupowałam u tego sprzedającego, którego aukcje linkowałaś na blogu w notce o pędzlach. Z różowego i fioletowego i tak jestem zadowolona chociaż wyglądają faktycznie trochę inaczej niż Twoje

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując