Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-10, 19:37   #483
Laraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do Laraa
Dot.: TRĄDZIK: dieta, suplementacja. ZBIORCZY

Witam! Ja stosuje Bratek w tabletkach, są na prawdę dobre, stan mojej cery się polepszył. Poza tym używam 3w1 żel oczyszczający, peeling i maseczka z Garniera, i mam żel Metronidazol, tylko nie wiem czy go mogę stosować bo nie byłam u dermatologa. Używam go od tygodnia i nie widzę ani pogorszenia ani poprawy. Cery jeszcze nie mam tak tragicznej, krostki pojawiają się sporadycznie, raz jest nasilenie raz jest ok, najwięcej mam na policzkach i brodzie na czole gdzieniegdzie. Cerę mam raz tłustą raz suchą, różnie. Chciałam się zapytać co mogę stosować za maści, żele? Jest tego mnóstwo tutaj napisane i nie mam pojęcia co jest najlepsze. Słyszałam właśnie ze Beznacne jest bardzo dobre, tak samo mydło siarkowe czy szare. Ostatnio widziałam również w aptece Krem ze śluzu ślimaka Chilijskiego i Virdepol Cleanfit - grejpfrutowy żel, stosował to może ktoś? Właśnie w tym problem że dużo tego wszystkiego jest i nie wiem co mam wybrać :/ Cena nie gra roli. Boję się że za dużo wszystkiego nakupuje, nawale sobie na twarz i później jakieś komplikacje będą. Pomoże ktoś w doborze? I jakie antybiotyki są dosyć skuteczne? Jak już łykam Bratek, i tabletki wspomagające opalanie i chcę jeszcze wzmacniające włosy i paznokcie to nie za dużo tego będzie?

Edytowane przez Laraa
Czas edycji: 2009-03-10 o 20:06
Laraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując