Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 06:28   #1254
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Doooobra. Nic nadzwyczajnego, ale...
Ka-boom!

Tamten kształt mi się podobał, ale jak tak patrzę teraz to myślę, ze ten jest... zabójczy

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jasne, dziękuję Ci bardzo
Napisz mi na PW dane do przelewu to Ci odpalę kaskę za flaszeczkę, przesyłkę i fatygę

Ja ostatnio bym jadła non stop. A już na słodycze mam taką chcicę, jak nigdy w życiu Dobrze, że mam to szczęście, że po wafelku w czekoladzie nie przybieram nagle wymiarów szafy
A żelki też bym zjadła! Najlepiej te kwaśne dżdżowniczki
Żartujesz? Mam Cię scigać za kilka złotych?

Żelki właśnie kwaśne były Pewnie dlatego jadłam nie mając ochoty
Mam tak zawsze ze słodyczami, to mój problem. Kwaśne dżdżowniczki są dobre z Lidla



Wstałam dziś godzinę wcześniej niż powinnam. Źle nastawiłam budzik Ahh ta miłość

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Łaaaaaaa dziękuję! Ja nie chciałam BL, to Prezio chciał . Jeżeli byś znalazła to bym poprosiła Papaya Dream x2, Sweet Mint, Cool Blue x2 i Sapphire Sparkle A po ile one są? To jutro wpłacę pieniądze na konto i zrobię przelew .
Mgiełkoooo, ile byś chciała za Konada do frencha? To ja mówiłam o BL, ale juz wygooglałam więcej, które mi się podobają
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora