Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-20, 11:01   #4391
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
nom rozjaśniacz trawi wlosy... ja tez z niego zrezygnowałam.... i ciesze sie a mam nadzieje ze utleniacz 12% tak włosów nie zniszczy ... chociaż wczoraj troche mi ich wypadlo a po farbowaniu masz super te wlosy i juz niedługo ci sie zrównają zdrowie włosków jest bardzo ważne!
Dziękuję!
Wczoraj miałam nieciekawą sytuacje na pracowni- jedna z lasek ode mnie z grupy stwierdziła jak powiedziałam że myślałam żeby końce podciąć że ona to by mi połowę obcięła i zaczęła sie glupio śmiać do innych i robić miny... Było mi bardzo przykro, ale myśle że powiedziała to z zazdrości bo sama ma wycieniowane szczurki do ramion z odblaskowym odrostem a tylko ja z grupy mam długie wlosy.
Ale dobil mnie tż - zapytałam czy mi końce podetnie przed świętami a on że najchętniej by je do ramion obciął jak spytałam dlaczego to milczał, a jak zobaczył mój smutek to zaczął ratowac sytuacje że dlatego bo jest ich wszędzie pelno i ciagle mi je przygniata
Już sama nie wiem, tak lubie dlugie wlosy ale może one są faktycznie jakieś brzydkie że wszyscy mówią żeby ściać...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora