Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-31, 13:46   #3383
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też moja babcia ma chyba z 6 w domu i wszystkie ciągle pięknie kwitną
Ja mam 2: żółtaska i fioletowego w pokoju. U mnie ostatnio w kwiaciarni pojawiły się niebieskie - obłędne! Cena też.. 150 zł. Nie farbowane, po prostu ściągane z innego państwa.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Treluś, jeśli dobrze pamiętam, to byłaś ciekawa opinii nt. Skyfall. Byłam dziś i polecam. Ale ja mam słabość do Craiga Davida i Bonda w ogóle, więc mogę być trochę mało obiektywna
Hmhm.. Muszę się wybrać w takim razie.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zalegam w wyrku...

Ja się na grupę nie szczepię. Nie wiem czy sens jest... Raz w zyciu miałam grypę.
Już z Medi się dogadałam, Ty się kuruj.

Nie szczep się, nigdy w życiu.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Uhuhuuuu...moja lista nie jest tak długa ale zapasów mam trochę, więc szaleć nie będę
A jakie masz, jakie masz?
Mam świra na punkcie perfum.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
W Rossamnnie, to Lovley
Nie miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle wyszło, ale dizajn mnie powalił (fakt, że wykonanie ciut tandetne, ale z sentymentu musiałam wziąć).
W kolekcji jest 8 albo 9 kolorów, wszystkie to odcienie i pochodne czerwieni
Nie widziałam ich u siebie.. Ale fakt, dla samej butelki bym kupiła.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a i wczoraj liczyłam lakiery - bez tych z paczki, z odżywkami i topami mam ich równo 50..
Nie jest z Tobą źle.

Ja dobiłam do 200. A zaczynałam chyba z 30 w lutym.. ( o ile pamięć mnie nie myli)
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3734832 6]B
Bosz... aparat mi świruje. Nie umiem nim zrobić dzisiaj ostrego zdjęcia więc robiłam komórką. Naszło mnie na jesienne kolory ale nie za bardzo mam takie w domku Właściwie to nie wiem czy to jesienny czy nie jesienny - taki różo-fiolet. Te paskudniaste mazaje to po pędzelku INM - nie umiem go nałożyć tak żeby się nie zrobiły!

A dla kontrastu jeszcze zeszłotygodniowe mani. Naszło mnie na neonka dopiero jak sie lato skończyło - ja to mam zapłon Ale padalec masakrycznie NIE kryje, to jest 5 warstw a i tak prześwitują końcówki [/QUOTE]
Może INM Ci za bardzo zgluciał?
Ładny kolorek, ostatnio też takie noszę.

Jaki oczooczo.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
INM mi tez często robi smugi ale wiedznie z mgiełkami więc nie widać..
a najbardziej takie cyrki lubi jak jest od połowy flaszki.
Mi smugi robił jedynie jak zgluciał to go rozcieńczyłam zmywaczem z acetonem. Nie bić.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Patrzcie Wydaje się trudne kiedy się pierwszy raz widzi a kiedy ta kobieta robi to okazuje się, że to łatwizna.
Ale piękne!
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Zielona herbata
Ja mam od Elizabeth Arden Są świetne
Moja babcia je miała to jej podkradałam, piękne są.
W zeszłym roku psikałam się w okresie letnim DKNY- Donna Karan (białe), meeeega na lato.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Uwaga dla wrażliwych - są bąble
Ale na żywo nie rzucają się szczególnie w oczy
Powoli się nakręcamPrzebranie - jest, pomysł na fryzurę - jest, pomysł na makijaż - jest, słodycze! - są! A i piwo jeszcze Długo czekałam na to Halloween
Fajna czerwień.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora