Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-09, 22:50   #147
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez lima15 Pokaż wiadomość
hej, odkryłam włałsnie super mydełko, chyba bedzie moim KWC- mydełko z glinką czerwoną. Jest robione "na zimno", z olejków roślinnych, umyłam nim włosy i są SUPER! mam cienkie, rozjaśniane włosy, które muszę myć codziennie (po odżywce sa bardzo miękkie, bez odżywki się elektryzują). Po tym mydełku nie nakładałam odżywki i w końcu jest taki efekt jaki chciałam- umyte, nie elektryzują się, błyszczą i jednocześnie nie są takie bardzo lejące, nic mnie nie swędzi. Polecam!!!
Próbowałam wcześniej wielu szamponów, i kilku mydeł (m.in. jelenia;z mydło i powidło-rumiankowy-koszmarki!-swędzi skóra głowy, włosy jak kłąb zfilcowanej włóczki;alepp 12%-skóra głowy ok, ale włosy jak posmarowane smalcem- a plukalam wodą z octem).
polecam to mydełko, nie spodziewałam sie, że zadziała- można na dodatek kupić kilka mniejszych na próbę i wybrać to naj;-)
(kupowałam na stronie: mydlarnia-tuli, ale sa tez w helfy). Miałam wpisać w KWC, ale nie wiem jak wciągnąć na liste, ale polecam- nie uczula.
przy okazji- trzymajcie kciuki za mój egzamin, bo nie powinnam to pisać, tylko grzecznie się uczyć;-)
No to ucieszyłaś mnie tą wiadomością, bo też przymierzam się do tego mydła. Czytałam, ze glinka czerwona powoduje ładny koloryt skóry. Do mycia włosów to raczej nie dla mnie bo ich poźniej nie rozczeszę.
W takim razie zamawiam coś takiego
http://www.kosmetyki-natury.eu/Mydlo..._200g-943.html

Napiszę jak dostanę jakie są moje wrażenie.
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując