Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-27, 01:08   #2534
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Pewnie- najprościej jest zalać zwykły ryż (najlepiej ten bio z ekologicznych upraw- ale ja wzięłam zwykły długoziarnisty) przestudzoną przegotowana wodą i odczekać 12 godz, aż woda naciągnie, potem tę wodę przelać do butelki.
Ja natomiast zmieliłam ryż na taka mąkę w młynku do kawy i to wsypałam do buteleczki 100ml (ok. 3 płaskie łyżeczki) i zalałam 90ml wody do iniekcji. Wstrząsnęłam, zakręciłam i odstawiłam do lodówki na 12h. Teraz rano i wieczorem przemywam twarz płatkiem nasączonym takim zimnym tonikiem bo super odświeża i łagodzi Gdyby ktoś chciał to można ten tonik wzbogacić o inne różne rzeczy- ja dziś dodam jeszcze odrobinę kwasu hialuronowego dla lepszego nawilżenia. Tonik standardowo trzymać w lodówce, po 2 tyg. pozostałość wylać i robić od nowa
czuprynko!
również zastanawiałam się nad tym tonikiem ryżowym. Zniechęciło mnie jedynie to, że do jego zrobienia najbardziej polecają ryż jaśminowy organiczny a takowego nigdzie nie widziałam w sprzedaży. Poza tym, teraz nawet za bardzo nie mam kiedy używać toników, nawet mój hydrolat oczarowy rzadko teraz idzie w ruch Zamiast tego robię maseczkę ryżową i jestem nią zachwycona:lo ve: Mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu wybieli moją twarz
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując